Statik - Hlavní inženýr - Praha 2

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je zavedená projekční kancelář STA-CON s.r.o., působící v oboru statika pozemních staveb se sídlem v Praze. Společnost se zabývá projektováním nosných konstrukcí pozemních staveb (budovy bytové, administrativní, sportovní, obchodní, atd.)

Hledá do svého stále se rozvíjejícího mladého týmu nového kolegu / kolegyni na pozici: STATIK - hlavní inženýr.

Náplň práce:
• modelávaní a výpočty nosných konstrukcí
• vedení projektu

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ magisterské studium stavebního směru
• znalost AutoCAD
• schopnost práce v týmu
• spolehlivost a zodpovědnost
• bez autorizace
• s autorizací (individuální podmínky)

Nabízíme:
• zázemí významně společnosti v oboru
• samostatnou tvůrčí práci
• profesní růst
• moderní vybavení pracoviště
• odpvídající finanční ohodnocení - nástupní mzda s praxí min. 45 000,-
• spolupráce na zajímavých projektech
• firemní společenské akce

Místo práce: Praha 2

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 3. 6. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 3. 5. 2021, 14:40

Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Praha