Správce / technik serverů Windows - vhodné i pro absolventy

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, který formou outsourcingových smluv zajišťuje dohled, servis a provoz IT infrastruktur se servery na platformě Windows server jak fyzických, tak virtualizovaných serverů a všeho okolo nich. Zajištění servisu a profylaktiky na malých a středních sítích LAN, udržování VPN, VLAN a běžného HW a SW v CZ).

Náplň práce:
• instalace, údržba, zajištění zálohování a jeho kontrola
• konfigurace serverových systémů (Windows server na fyzických i virtualizovaných serverech - HYPER-V vyžadováno, VMware a Linux výhoda)
• řešení technických problémů na serverech
• aktualizace serverových OS a na nich běžících SW
• komunikace s klienty a jejich přímá podpora (jak vzdálenou správou, tak formou výjezdu)

Požadujeme:
• SŠ / VŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy / praxe v IT výhodou
• organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu i samostatně
• jazykové dovednosti CZ/SK/EN - chápání psaného textu a dokumentace
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• práci na HPP v malém a pestrém týmu 13-15ti lidí
• motivující finanční ohodnocení
• profesní a osobní rozvoj
• možnost implementovat moderní produkty a rozhodovat o směrování společnosti
• zaměstnanecké benefity
• zodpovědní a spokojení zaměstnanci u nás pracují desetiletí

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 10. 10. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 10. 9. 2021, 14:12

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
technikx 698
servisx 343
ITx 399
PCx 263