Správce počítačových sítí a servisní technik

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je KASRO spol. s r.o.. Společnost již více jak 27 let úspěšně zajišťuje zákaznický servis v oblastech: kompletní tiskové služby, pronájem tiskové techniky, správa datových úložišť, pronájem výpočetní techniky, audit tiskových služeb, on-line zákaznický servis, poradenská činnost. Více informací na www.kasro.cz.

Náplň práce:
Implementace tiskových řešení (software + hardware) do podnikových sítí. Aktivní řešení problémů spojených s provozem počítačové sítě. Správa software určeného pro monitoring tiskových zařízení. Konfigurace a instalace tiskových zařízení do podnikových sítí. Provádění instalace, oprav, údržby a profylaxe zařízení. Školení zařízení obsluhy a techniků u zákazníka.
Příprava řešení tiskových služeb.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického nebo technického směru. Prokazatelná znalost správy počítačových sítí (síťový operační systém Microsoft Windows Server, případně Linux). Odpovídající znalost hardware a software. Trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav. Chuť a ochotu učit se novým věcem. Slušné a reprezentativní vystupování. Pozitivní a aktivní přístup k práci. Řidičský průkaz skupiny B. Znalost anglického jazyka výhodou.

Nabízíme:
Práci ve stabilní a rostoucí společnosti s tradicí od roku 1989. Atraktivní motivační složku osobního ohodnocení. Zajímavou práci se špičkovou technologií. Podporu osobního růstu.
Zajímavé platové ohodnocení.

Místo práce: Liberec

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: stepan.hyk@kasro.cz.

Platnost inzerátu končí 4. 11. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 4. 10. 2017, 08:49

Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Liberecký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 441
PCx 296
technikx 870
servisx 426