Správce IT / servisní technik HW a SW

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Af Office, s.r.o. - ryze česká společnost působící více jak 15 let na trhu v oblasti poskytování IT služeb firemní klientele. Do svého týmu hledá kolegu/kolegyni se znalostí správy sítí a operačních programů pro zajištění těchto služeb u našich klientů.

Náplň práce:
• zodpovědnost za IT podporu klientů
• kooperace s obchodním oddělením
• správa sítě a klientská řešení na míru pro VIP klientelu

Požadujeme:
• VŠ/SŠ vzdělání technického směru
• 3 letou praxi na obdobné pozici
• samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
• schopnost řešit technické problémy
• na úrovni administrátora pokročilou znalost:
• počítačových sítí LAN, WAN, wireless, protokolu TCP/IP
• platformy MS Windows Server (Active Directory, Group Policy, IIS, atd.)
• virtualizační platformy HyperV
• poštovního serveru MS Exchange
• znalost problematiky VPN, PKI
• zkušenosti s návrhem počítačové infrastruktury a serverů
• Výhodou:
o schopnost psaní jednoduchých skriptů (VBS, Powershell, BASH)
o znalost Linux serverů (Debian, Ubuntu, CentOS)
o znalost síťových routerů Mikrotik

Nabízíme:
• zajímavou práci v příjemném kolektivu na HPP
• odpovídající platové ohodnocení
• firemní benefity odpovídající pozici

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zamestnani@afoffice.cz nebo mob. telefon 603 160 674 nebo 235 362 575 - Kateřina Kratochilová.

Platnost inzerátu končí 23. 9. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 23. 8. 2018, 10:13

Obor
Informační technologie, Internetové služby
Plat
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
ISx 23
HWx 15
SWx 28
servisx 500
technikx 1014