Správce budov a zařízení / údržbář

PSP Engineering a.s.

Tradiční strojírenská společnost, která navrhuje stroje a celé závody zejména pro průmysl výroby stavebních hmot a zpracování nerostných surovin.

Více informací o společnosti naleznete na www.pspeng.com.

Náplň práce:
• správa a technická údržba budov a zařízení
• podpora při zajištění provozu budov a zařízení
• revizní činnosti
• energetický management
• řízení vztahů s externími dodavateli a interními uživateli
• sledování trendů a podávání návrhů na zlepšení a inovaci

Požadujeme:
• SŠ ideálně technického zaměření
• základní praxi v oblasti správy a údržby majetku
• základní znalosti v oblasti plánování a řízení nákladů v dané oblasti
• manuální zručnost, samostatnost při identifikaci a řešení problémů
• řidičský průkaz sk. B
• vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou
• flexibilita, komunikativnost, motivace k učení se a růstu

Nabízíme:
• odpovídající finanční ohodnocení
• volitelné zaměstnanecké výhody (stravenky/pojištění/dárkové poukazy)
• 5 týdnů dovolené
• možnost stravování v areálu

Místo práce: Přerov - Olomoucký kraj

Termín nástupu: dle možností po dohodě co nejdříve

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalni@pspeng.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 12. 10. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 12. 9. 2022, 14:31

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Přerov