Specialista podpory obchodního oddělení

Jsme nový hráč na poli logistiky. Máme jeden cíl: spolehlivé doručení zásilky našim zákazníkům, tedy jejím příjemcům. Všem, kteří jsou na konci každé naší cesty a čekají na doručení svého balíku.

A nezáleží na tom, jestli očekávají doručení domů, do výdejny. Jsme jim povinni doručit zásilku včas a přesně takovou, na jakou čekají. Doručením zákazníkům současně plníme náš závazek vůči našim partnerům, tj. Odesílatelům zásilky. Ti tak vědí, že se na nás mohou spolehnout, a budou našich služeb využívat i nadále.

Pro rozšíření našeho týmu hledáme výkonného a samostatného člověka na pozici:

Je komunikace Vaší silnou stránkou?
Zvládnete klienta na druhé straně telefonu přesvědčit o našich kvalitách?
Dokážete s chladnou hlavou vyřešit stížnost klienta?

Pokud ano, zašlete svůj životopis!

Co Vás čeká:

Komunikace se stávajícími i novými klienty v oblasti logistiky
Udržování vtahů s klienty a podílet se na jejich rozvoji
Aktivní práce na reportech
Zadávání údajů do našeho systému
Vyřizovat operativní požadavky

Výsledkem Vaší práce bude:

Zvýšení počtu nových klientů
Větší spokojenost stávajících klientů
Pečlivě připravená obchodní smlouva
Řádně připravená a zaslaná nabídka

Co Vám určitě nesmí chybět:

Znalosti na úrovni Střední školy
Uživatelská znalost Microsoft Excel
Dobré výsledky ve Vašich dosavadních aktivitách
Pečlivost, iniciativa, samostatnost, kreativní myšlení

Výhody:

Úspěšná praxe v komunikaci v Anglickém jazyce

Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí logistické, stabilní firmy, která pečuje o své zaměstnance a kde si jsou lidé ochotni pomáhat. Můžete se těšit na rozmanitou práci, kde v prvních měsících budete řádně zaškoleni.

Chcete se i Vy podílet na spokojenosti našich zákazníků? Pokud ano, pak klikněte na tlačítko "Odpovědět".
Vytvořeno: 8. 1. 2021, 14:02

WE|DO CZ s.r.o.

Pražská
25066 Zdiby
702292631
www.wedo.cz
Obor
Administrativa, Doprava, Obchod a cestovní ruch
Plat
25.000 - 30.000 Kč
Lokalita
Praha - Východ
Kontaktní osoba
Tereza Jarošová

Telefon
702292631