Specialista komunikace se stávajícími zákazníky - od 110 Kč/hod

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Proveon, a.s.

Hledáš jistotu pravidelného příjmu? U nás nepotřebuješ praxi, řidičák ani znalost cizích jazyků. Tvojí vstupenkou jsou dobré komunikační schopnosti a spolehlivost. Nastartuj svoji kariéru v Proveonu!

Náplň práce:
• telefonické oslovování stávajících zákazníků našich partnerů s nabídkou rozšíření využívaných služeb
• administrativní činnost v interních systémech
• osobní růst a rozvoj komunikačních dovedností, které využiješ i v praktickém životě

Požadujeme:
• jsi komunikativní a pohotový
• rozumíš si s počítačem
• máš zájem o dlouhodobou spolupráci
• máš dokončené středoškolské vzdělání nebo jsi vyučen/a
• čeština nebo slovenština je Tvůj rodný jazyk

Nabízíme:
• pracoviště Purkyňova 2855/97a Brno - Královo Pole nebo 1. Máje 832/16, Olomouc
• nástupní mzdu od 110 Kč/ hod, průměrná mzda 150 Kč
• neomezené výkonnostní odměny - nemáme strop
• flexibilní plánování směn a příplatky za víkendy, svátky a přesčasy
• HPP smlouva na dobu neurčitou
• stravenky, zdarma nápoje na pracovišti
• cafeterie (Multisport karta, volné vstupenky na společenské a kulturní akce a další)
• unikátní odměna za doporučení kamaráda
• reálná možnost kariérního růstu
• pohodový tým, který Tě podpoří a podrží nejen na startu
• příjemné pracovní místo s výbornou dostupností
• užitečné workshopy, motivační soutěže a firemní i neformální akce s kolegy

Místo práce: Brno nebo Olomouc

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte. Zároveň Vás prosíme, uveďte místo práce - Brno nebo Olomouc.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 2. 8. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 2. 7. 2018, 10:24

Obor
Obchod a cestovní ruch, Administrativa
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
callx 89
prodejx 1729
obchodx 3123