Specialista / asistent nákupu

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Chicony Electronics CEZ s.r.o., nadnárodní společnost zabývající se výrobou klávesnic, která provozuje výrobní pobočku v Přelouči, zajišťující službu JIT dodávek pro odběratele.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky a zajištění vyřízení objednávek
- práce s Excel tabulkami
- práce s programem Microsoft Word, SAP
- vytváření reportů pro vedení společnosti
- plánování výroby

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (VŠ vzdělání výhodou)
- dobrá znalost práce s PC (MS Office)
- aktivní znalost Anglického jazyka – slovem i písmem – nutná podmínka!!!
- pečlivost při práci s čísly a daty, orientace na detail, aktivní přístup
- dobré organizační a komunikační dovednosti
- právní bezúhonnost

Nabízíme:
Odpovídající platové ohodnocení, stravenky, zázemí velké mezinárodní společnosti, interní komunikace v angličtině, až 25 dnů dovolené, možnost kariérního růstu, příspěvek na dovolenou.

Místo práce: Přelouč

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 9. 2. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 1. 2019, 16:01

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Pardubický kraj

Další inzeráty s nálepkami:
nákupx 148
hppx 1143