Soustružník

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost SKLÁŘSKÉ STROJE ZNOJMO, s.r.o., s více jak 60 letou tradicí ve strojírenské výrobě, specializující se na zakázkovou výrobu strojů podle vlastní a dodané dokumentace. Hlavní náplní společnosti je výroba zařízení pro automatizaci manipulace s plechy k laserovým pálícím strojům, sklářské a pekařské pásové pece. Okolo 80% produkce je určeno na export. Ve firmě pracuje 170 zaměstnanců ve 2 výrobních závodech ve Znojmě.

Další podrobnosti o společnosti naleznete na www.sszn.cz.

Náplň práce:
• obsluha klasického soustruhu
• soustružnické práce dle výkresu

Požadujeme:
• praxe v oboru
• základní orientace ve výkresové dokumentaci
• výhodou zkušenost se soustružením delších obrobků
• přesnost, zručnost a spolehlivost

Nabízíme:
• zajímavou práci
• podílení se na výrobě strojů, které jsou dodávány do celého světa
Benefity:
• odpovídající mzdové ohodnocení od 30 000,- dle odbornosti a zkušenosti
• pravidelný růst mezd
• perspektivní zaměstnání v moderní společnosti
• měsíční odměny za dosaženou produktivitu
• mimořádné odměny
• zvýšené příplatky za přesčasovou práci
• pravidelné roční odměny
• 25 dní dovolené
• řada příspěvků k životním a pracovním výročím
• stravování ve firmě včetně příspěvku na stravování
• bezúročné půjčky zaměstnancům
• zvýhodněné mobilní tarify na volání pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky

Místo práce: Znojmo

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personalni@sszn.cz

Další informace na telefonním čísle personálního oddělení 515 282 315.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 30. 4. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 19. 3. 2021, 14:11

Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj