Sommelier do italské restaurace - specialista / specialistka nákupu vína

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost the italians wine food s.r.o.

Typicky italský, v Čechách unikátní, restaurační koncept, který propojuje restauraci s prodejnou. Jedinečná italská kuchyně, v kvalitě odpovídající špičkovým restauracím, autentické neformální prostředí s živou hudbou. Tradiční pokrmy italských regionů z čerstvých sezonních surovin tu denně připravuje sehraný tým kuchařů.

Více informací o společnosti naleznete na www.theitalians.cz.

Náplň práce:
• spolupráce s nákupním oddělením vína, skladování, sestava vinného lístku v návaznosti na kombinace s jídlem, práce se zákazníkem – přijímání objednávek, doporučení vína k jídlu, servis vína u stolu, degustace, vedení komunikace se zákazníkem, výběr a servírování vín a jiných nápojů, jakož i ladění nápojů a pokrmů

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• praxe podmínkou
• odborné znalosti v oblasti italského vína, nápojů a gastronomie

Nabízíme:
• práci na HPP
• flexibilní pracovní spolupráce
• dobré a férové finanční ohodnocení
• vzdělávání a školení v oblasti italské gastronomie
• možnost školení přímo v Itálii
• kurzy italštiny
• příjemné, kreativní prostředí
• zaměstnanecké slevy a benefity, Multisport

Místo práce: Strakonická 948/1, Praha 5 - Smíchov

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s fotografií, motivačním dopisem a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: eva.vymetalova@theitalians.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 6. 10. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 6. 9. 2021, 14:46

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Pohostinství
Plat
Lokalita
Praha