Slévárenský dělník – slévač, jádrař, brusič odlitků

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Slévárna HEUNISCH, s.r.o. se sídlem v Krásné u Aše, okres Cheb. Vyrábí a dodává odlitky z hliníkových slitin (vlastní výroba licích zařízení, odlévání, CNC obrábění). Dodávky především pro významné značky výrobců nákladních automobilů. Více informací naleznete na našich stránkách www.heunisch-guss.com.

Náplň práce:
• odlévání odlitků z hliníkových slitin
• broušení odlitků
• výroba jader pro odlévání

Požadujeme:
• vyučení v technickém oboru výhodou, nevyučené zapracujeme

Nabízíme:
Zázemí solidní firmy, dobré mzdové ohodnocení, úkolová práce – výdělek po zapracování 25-35.000/měs. podle odpracované doby, plnění výkonu a požadavků kvality.
Benefity:
• náborový příspěvek po dobu zapracování (3 měsíce) 3.000 Kč při 100% docházce
• týden dovolené nad zákonný rámec
• 4 dny rehabilitačního volna/rok
• příspěvek na dopravu a přechodné ubytování
• vlastní závodní stravování (teplé svačiny, obědy) á 30 Kč/1 jídlo
• po roce trvání pracovního poměru příspěvek na dovolenou 4.000 Kč/rok
• po dvou letech trvání pracovního poměru příspěvek na vánoce cca 25 % průměr. výdělku
• po roce trvání prac. poměru příspěvek na penzijní připojištění
• bonus za 100 % docházku
• odměny při významných životních a pracovních jubileích
• za kvalitní výkon měsíčně + osobní ohodnocení a prémie

Místo práce: Krásná u Aše, okres Cheb / Karlovarský kraj

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu:
petr.pokorny@heunisch-guss.cz.
Kontakt na personální oddělení p. Petr Pokorný +420 602 143 478, pí. Trkalová 354 503 251.

Platnost inzerátu končí 13. 12. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 13. 11. 2017, 12:05

Obor
Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Plzeňský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
hppx 709