Školící a servisní technik v IT firmě

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je firma ComInn, s.r.o., tvůrce a dodavatel systému SAVARIN. Společnost je specializována na vývoj, instalaci, implementaci, školení a podporu pokladních, restauračních, hotelových a rezervačních systémů. Má více než 24 letou tradici v oboru.

Náplň práce:
Instalace specializovaných pokladních, restauračních, hotelových systémů, jejich implementace, konfigurace specializovaného HW i běžné počítačové techniky - PC, tiskárny, jednoduchých počítačových sítí, WIFI. Školení SW jak ve školících prostorách zaměstnavatele, tak i u zákazníků. Telefonická podpora pro zákazníky, vzdálená správa systémů.

Požadujeme:
• vzdělání min. SŠ s maturitou
• výbornou znalost práce na PC
• komunikativnost
• schopnost školit malé kolektivy lidí
• často školení probíhá přímo u zákazníka
• výhodou je základní znalost AJ
• nutností je řidičské oprávnění skupiny B
• bezúhonnost

Nabízíme:
• nové moderní kanceláře blízko centra s bezproblémovým parkováním
• dostupné z MHD (200m)
• stravenky/příspěvky na stravování
• možnost po zapracování postupu na pozici konzultanta
• obchodníka i vývojového pracovníka - programátora dle schopností uchazeče

Místo práce: Zlín

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: obchod@savarin.cz

Platnost inzerátu končí 23. 12. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 23. 11. 2017, 11:59

Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Zlínský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 442
lektorx 42
servisx 442
technikx 889