Skladník - řidič - Brno

Obchodní společnost TONERCENTRUM, s.r.o. je rodinná firma, je nás cca 23 zaměstnanců a víc jak 20 let jsme na tuzemském i na zahraničním trhu. Naší „pracovní náplní" je vše kolem velkoobchodního nákupu a prodeje tonerů, inkoustů (i ostatního spotřebního materiálu) do kopírek a tiskáren všech značek.

Více informací o společnosti na naleznete na www.tonercentrum.cz.

Náplň práce:
Skladové práce ve velkoobchodě se spotřebním materiálem (tonery do tiskáren). Ve skladu u nás pracuje cca 8 skladníků (z toho 2 ženy), s tím, že zajišťujeme každý den kolem poledne rozvozy zboží k zákazníkům po Brně. Uvítali bychom v našich řadách nového šikovného skladníka i spolehlivého řidiče v jedné osobě. Někteří skladníci-řidiči jezdí cca 2 až 3x v měsíci na jednodenní služební cesty (Slovensko, Rakousko nebo Maďarsko) Jedná o návštěvu stejných firem, u kterých nakupujeme a kterým zároveň i prodáváme. Převážnou většinu zahraničního zboží nám vozí spediční firmy. S každou takovou zahraniční pracovní cestou jsou spojeny i zahraniční diety.

Požadujeme:
• ukončené SOU nebo SŠ s maturitou
• ŘP skupina B - aktivní řidič s dodávkami do 3,5 tuny
• vítána praxe s VZV a základní PC dovednosti
• práce v kolektivu, pečlivost, odpovědnost
• schopnost domluvit se v základech AJ nebo NJ vítána

Nabízíme:
• práci na HPP - jednosměnný provoz
• pružná pracovní doba od 9 do 17,30 hodin
• volné víkendy a svátky
• benefit ve formě stravenek a multisportkarty
• nástupní plat 23.000,- Kč, po zapracování k základní mzdě ohodnocení ve formě prémií

Místo práce: Brno - Královo Pole, Křižíkova70b

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem. Těšíme se na Vás.
Pro odpověď na tuto pozici používejte e-mailovou adresu: dmensikova@tonercentrum.cz

Platnost inzerátu končí 15. 11. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 10. 2020, 09:03

Obor
Doprava
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj