Skladník - Praha 4 Braník

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost NEUMANN, spol. s r.o., specializovaná tuzemská společnost s více jak 28 letou tradicí se zaměřením na výrobu a prodej střešních nosičů, autoboxů a dalšího autopříslušenství.

Náplň práce:
• příjem a výdej zboží v interním systému, fyzické
• naskladňování/vyskladňování/doplňování zboží a jeho kontrola
• balení a expedice zboží
• inventury
• pravidelné závozy zboží po Praze a okolí
• vystavování dokladů a prodej VO odběratelům
• obsluha VZV
• spolupráce s obchodním a výrobním oddělením

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• uživatelská znalost práce na PC, znalost ekonomického softwaru Pohoda - výhodou
• ŘP sk. B - podmínkou (aktivní řidič), C - výhodou
• platné oprávnění k řízení VZV a praxe v řízení - výhodou
• předchozí zkušenosti na obdobné pozici - výhodou
• zdravotní stav vyhovující pro fyzickou zátěž práce ve skladu
• spolehlivost, dobré komunikační a organizační schopnosti
• časová flexibilita, loajalita
• trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• práci na HPP v příjemném pracovním prostředí
• zaškolení
• otevřený a přátelský kolektiv
• odpovídající finanční ohodnocení
• příspěvek na životní a penzijní pojištění
• sleva na firemní výrobky

Místo práce: Praha 4 Braník

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 19. 12. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 19. 11. 2020, 11:51

Obor
Doprava
Plat
Lokalita
Praha