Skladník - Kuřim

Společnost SPORTTIME, s.r.o., která působí na českém trhu od roku 1997, je výhradním distributorem značek Kappa a Robe di Kappa, italské značky s dlouholetou tradicí. Spolupracuje s řadou sportovních profesionálních týmů ledního hokeje – HC Verva Litvínov, HC Energie Karlovy Vary, HC Orli Znojmo. V současné době má tři kamenné obchody: v Brně na ulici Jánská, OC Olympia Brno a Ostravě OC Forum Nová Karolina. Jejich partnerem je i obchodní řetězec Sportisimo. Společnost Sporttime s.r.o. je v České Republice zaměřena na velkoobchodní i maloobchodní prodej.

Náplň práce:
• naskladňování a vyskladňování zboží
• rozvoz zboží
• pravidelné inventury zboží
• spolupráce s ostatními odděleními
• další úkoly zadané nadřízenými pracovníky

Požadujeme:
• ÚSO/SŠ vzdělání
• samostatný a zodpovědný přístup
• znalost práce na PC
• řidičský průkaz

Nabízíme:
• smlouvu na dobu neurčitou
• práci v mladém kolektivu
• jednosměnný provoz

Místo práce: Jihomoravský kraj / Kuřim

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: horakova@kappa-sport.cz

Platnost inzerátu končí 8. 12. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 11. 2017, 11:08

Obor
Doprava
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj