Skladník i bez praxe - Říčany - Jažlovice

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PERAPLAS ČESKO s.r.o., specializující se na velkoobchodní činnosti v oborech bazénové technologie a kompletních potrubních systémech z materiálů PVC, PP, PE a PVDF (armatury, roury, fitinky atd.).

Náplň práce:
• zajištění chodu skladu
• příjem zboží a jeho příprava k expedici
• obsluha zákazníků na prodejně
• 1x za rok spolupráce na inventuře skladu

Požadujeme:
• SOU nebo SŠ
• praxe není podmínkou
• znalost práce na PC
• výhodou - oprávnění k řízení elektrického VZV - není to však podmínkou, oprávnění je možné si udělat i v zaměstnání

Nabízíme:
• zajímavou a pestrou práci na dobu neurčitou na hlavní pracovní poměr
• práce v jednosměnném provozu od pondělí do pátku
• mzdové ohodnocení (25 000- 27 000 Kč/měsíc) + roční prémie + finanční bonus na dovolenou
• možnost závodního stravování a občerstvení na pracovišti zdarma
• benefity: bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, kafetérie, firemní akce

Místo práce: Zděbradská 62, Říčany - Jažlovice, okres Praha-východ

Termín nástupu: možný ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 25. 8. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 25. 8. 2020, 09:41

Obor
Doprava
Plat
Lokalita
Praha