Skladník - Hodonín

Air Technology s.r.o. je výrobce a dodavatel klimatizačních systémů, které přispívají k práci a životu v příjemnějším a zdravějším prostředí, pro profesionální využití v průmyslu, zdravotních a datových centrech. Zájem zákazníků o služby a produkty v našem oboru roste a tak i my se rozhlížíme a hledáme nové kolegy do našeho týmu.

Náplň práce:
Jako skladník a řidič VZV budete vykonávat veškeré úkony spojené s manipulací zboží a technikou - tj. skladování, příjem a výdej zboží a hromadný sběr chladiva k recyklaci a udržování uspořádaného a uklizeného skladu. Budete mít odpovědnost za skladovou evidenci pohybů skladových předmětů v PC a její správnost, provádět inventarizace skladových předmětů a nářadí dle pokynů ekonoma – budete mít hmotnou odpovědnost. Můžete přijmout také výzvu modernizace skladu. Čistý trestní rejstřík, fyzická zdatnost, pečlivost a zodpovědnost při plnění svěřených úkolů v kombinaci s chutí do práce jsou zárukou naší dobré spolupráce.

Požadujeme:
• řidičský průkaz skupiny B
• schopnost přijímat novinky a učit se jim – spolehlivost, samostatnost i práce v týmu
• schopnost práce s počítači a chytrou mobilní technikou
• dobrý fyzický stav a čistý trestní rejstřík
Výhody, nikoli podmínky:
• vyučení v příbuzném technickém oboru TZB nebo elektro
• oprávnění na řízení VZV – nemáte-li jej, kurz Vám zaplatíme
• praxe v oboru chlazení nebo praxe v tomto oboru vítána

Nabízíme:
• mimořádné hodnocení aktivity a iniciativy
• dlouholeté zajímavé zaměstnání
• zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností (interní technická a manažerská školení) – možnost kariérního růstu
• stabilní sympatický pracovní kolektiv
• možnost praxe a zácviku v dalších odbornostech dle Vašeho zájmu
• 2 dny sick days
• příspěvky na sport a relaxaci

Místo práce: Jihomoravský kraj / Hodonín

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 5. 3. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 5. 2. 2019, 11:55

Obor
Doprava
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj