Sestra - praktická / všeobecná pro odběrovou místnost ambulance - poloviční úvazek

Ústav hematologie a krevní transfuze Praha

Více informací o společnosti naleznete na www.uhkt.cz.

Náplň práce:
• práce praktické sestry na ambulanci v odběrové místnosti

Požadujeme:
• SZŠ s praxí, VZŠ nebo VŠ ošetřovatelského směru
• komunikační dovednosti
• profesionální vystupování
• vstřícný, zodpovědný a empatický přístup
• občanská a morální bezúhonnost

Nabízíme:
• perspektivní a zajímavou práci na poloviční úvazek u stabilního zaměstnavatele
• zajímavé platové ohodnocení
• nejlepší možné technické vybavení odborných pracovišť

Zaměstnanecké benefity a výhody
• 6 týdnů dovolené
• 5 dní zdravotního volna (sick days)
• příspěvek na stravování
• podporu dalšího vzdělávání
• příspěvek na penzijní připojištění, doplňkové připojištění a soukromé životní pojištění
• odměny při životních jubileích
• příspěvek na dovolenou a příspěvek na letní i zimní dětskou rekreaci (tábory)
• očkování proti chřipce
• fotokroužek, knihovna, půjčovna sportovního inventáře
• vlastní rekreační zařízení v Jizerských horách
• náborový příspěvek 40 000 Kč

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: lucie.vylitova@uhkt.cz nebo tel.: 221 977 419 - Mgr. Lucie Vylitová, DiS. - Náměstkyně Úseku pro ošetřovatelskou péči.
Vytvořeno: 11. 10. 2022, 11:35

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Zdravotnictví
Plat
Lokalita
Středočeský kraj
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP