Servisní technik VZV - vhodné i pro absolventy

SATRA GLOBAL,s.r.o.

Jsme Česká firma, která zajištuje již více než 25 let prodej, pronájem a servis nízkozdvižných a vysokozdvižných vozíků. Naší prioritou byla a bude spokojenost našich zákazníků.

Dodáváme kvalitní a spolehlivé vozíky koncernu Toyota včetně zajištění kompletního autorizovaného servisu.

Více informací o společnosti naleznete na www.satraglobal.cz

Náplň práce:
• provádění pravidelných prohlídek, údržby a oprav vysokozdvižných vozíků
• servis většinou v provozovnách zákazníka
• diagnostika závad, vypsání náhradních dílů s následnou opravou v oblasti hydrauliky, spalovacích motorů, akumulátorů, elektrických motorů, řídících systémů a dalších součástek
• provádění individuálních úprav a instalace příslušenství na vozíku
• poskytování kvalitního servisu a vlastní zodpovědnost za odvedenou práci
• psaní servisních výkazů na PC
• samostatná práce u zákazníků v rámci ČR dle pracovního plánu

Požadujeme:
• SOU v oboru automechanik, popř. vzdělání technického směru - vhodné i pro absolventy
• zkušenosti s opravami motorů, převodovek a diagnostikou závad
• samostatnost a zodpovědnost za svou práci
• znalosti motoru
• ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:
• práci na HPP ve stabilní české společnosti
• práce pouze po-pá, víkendy a svátky se nepracuje
• nadstandardní finanční ohodnocení
• služební servisní automobil
• služební telefon a notebook
• nákup náhradních dílů za výhodnější ceny pro vlastní potřebu

Benefity:
• mobilní telefon
• sleva na firemní výrobky/služby
• notebook
• flexibilní začátek/konec pracovní dobry
• vlastní organizace náplně práce

Místo práce: centrála Oderská 333/5, Praha-Čakovice

• servis po celé České republice

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: samcova@satraglobal.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 602 335 990 - Ing. Ladislava Samcová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 2. 3. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno:

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
technikx 705
servisx 344
opravax 12
VZVx 52