Servisní technik specialista - Praha 4

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je obchodní společnost Sovte - zabývající se prodejem špičkové technologie tiskáren karet, etiket a CD/DVD/BR médií, dále čipových karet a čteček, systémů pro personalizaci, provádí služby v těchto oblastech a dodává integrované systémy pro výdej čipových karet, bezpečný logický přístup a fyzický vstup.

Společnost Sovte je autorizovaným distributorem v oblastech dodávek tiskových technologií: FARGO–HID GLOBAL, PRIMERA Technology/DTM Print.

Společnost Sovte je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů technologie pro potisk, laminaci a kódování bezpečných karet pro identifikační systémy, technologií pro autorizovaný přístup do počítačů a objektů a technologií pro potisk etiket a CD/DVD.

Náplň práce:
• servisní práce na zařízeních portfolia, implementace, instalace, opravy a zprovoznění nových zařízení v záruce i po záruce, seznámení se vždy s novými produkty, orientační znalost obchodní strategie pro dané produkty, zvládnutí jejich základních technických parametrů,
– výhodou je technické vzdělání, zájem o servisní práce
• jednání s tuzemskými odběrateli/zákazníky
• komunikace s technickým supportem zahraničních dodavatelů
• využívání výhod práce s informačním systémem ABRA Gen, webem a e-shopem
• příprava produktů a účast na výstavách a předváděcích akcích
• zájem o technická řešení nových produktů – špičkové technologie
• účast na technických školeních, konferencích

Požadujeme:
• technické vzdělání (SŠ/VŠ)
• technické schopnosti a dovednosti – vítána praxe na obdobné pozici
• předpokladem je základní znalost Windows, Word, Office, Microsoft Server, Excell, databáze: Microsoft Access, SQL server, práce s ovladači, firmware, aplikačním software
• vítána základní znalost grafických programů jako Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a CorelDRAW ve smyslu jejich použití v softwarových aplikacích
• komunikativní znalost AJ slovem i písmem
• zájem o nové technologie HW a SW v oblasti IT:
a. tiskárny plastových karet, laminace, základní zkušenosti v oblasti technologie tisku a kódování čipových karet, uživatelského a aplikačního SW
b. vítán zájem o technologie potisku a výroby etiket, inkoustový a laserový barevný malonákladový tisk na role
c. vítána znalost v oblasti zavádění bezpečných technologií čipových karet pro logický a fyzický přístup
• instalace a realizace projektů v oblasti tiskových technologií - výhodou
• schopnost prezentace, příjemného a profesionálního vystupování
• zajištění administrativní činnosti a agendy spojené se servisem – IS ABRA
• řidičský průkaz skupiny B
• vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
• spolehlivost, flexibilita a orientace na výsledky

Nabízíme:
• práci v příjemném prostředí
• přátelský kolektiv
• odpovídající platové ohodnocení
• profesní růst
• zajímavé zaměstnanecké benefity – stravenky, pohyblivá pracovní doba, školení i jazykové kurzy

Místo práce: Praha 4 – Kamýk, Hodkovická 65/8

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s fotografií a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 30. 8. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 30. 7. 2019, 16:51

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
servisx 577
technikx 1189