Servisní technik pre-press systémů

Společnost VALIDO PRE-PRESS je menší, stabilní firmou, zabývající se prodejem a následným servisem zařízení pro tiskovou přípravu. Do svého týmu hledáme posilu, která bude mít zájem o práci v oboru polygrafie a bude jí vyhovovat menší kolektiv, kde nejsou jasně definovány kompetence a není řízen směrnicemi ale kolegou s odbornými znalostmi.

Náplň práce:
• záruční a pozáruční servis, většinou u zákazníků po celé ČR

Požadujeme:
• vyučen nebo středoškolské vzdělání s maturitou - obor: elektronika /elektrotechnika
• určité znalosti v oboru IT - výhodou
• znalosti AJ - písemná komunikace (jednoduchá mluva, objednávky náhradních dílů)
• ŘP B
• praxe v polygrafii - výhodou, nikoliv podmínkou
• osobnostní předpoklady a dovednosti: dobrá orientace v elektrotechnice, praxe v servisu vítána, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:
• motivující mzdové ohodnocení, po zkušební době 40 000 Kč/měsíc
• proplácení přesčasů a pobytů mimo domov při servisu, kde je potřeba přenocovat
Benefity:
• služební automobil k dispozici, telefon, notebook, stravenky, stabilní kolektiv, profesní růst, školení

Místo práce: sídlo společnosti - Praha 10, práce po celé ČR

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 8. 10. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 9. 2021, 08:51

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
po zkušební době 40 000 Kč/měsíc
Lokalita
Praha