Servisní technik plynových zařízení - vhodné i pro absolventy - zaučíme

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stabilní společnost (na trhu od roku 1991) ZKM Praha, s.r.o - zabývající se technickým zařízením budov, zejména vytápěním, chlazením, větráním budov, sanitární technikou a dalšími profesemi.

Více informací o společnosti naleznete na www.zkmpraha.cz.

Náplň práce:
• montážní a servisní práce na plynových zařízeních renomovaných značek (Bosch, Siemens, Baxi, Geminox …) v rámci Prahy a Středočeského kraje

Požadujeme:
• vyučení v oboru elektro - vyhláška §50/6 (minimálně) - vhodné i pro absolventy - zaučíme / praxe výhodou
• řidičský průkaz B
• výpis z rejstříku trestů

Nabízíme:
• práci na HPP v malém kolektivu
• výhodné pracovní, časové a finanční podmínky po zapracování + další benefity
• zajištění vstupních a periodických školení dle norem a požadavků výrobců
• služební telefon a automobil

Místo práce: Praha a Středočeský kraj - kanceláře společnosti: Praha 4 - Háje

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 20. 8. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 20. 7. 2021, 10:54

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Praha