Servisní technik - Kladno

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ADAX spol. s r. o.

Náplň práce:
Záruční a pozáruční servis:
• diagnostika závad
• opravy, údržba výrobních strojů a zařízení po stránce mechanické, elektrické i programové
• poskytování technické podpory zákazníkům
• údržba a preventivní prohlídky výrobních zařízení
• úpravy a modifikace zařízení (HW a SW)
• oživování nových zařízení u zákazníků

Požadujeme:
• elektrotechnické vzdělání
• vyhlášku 50/§6
• řidičský průkaz sk. B
• praxe na obdobné pozici (údržba, servis) výhodou
• zájem o obor automatizace
• základní znalost programování PLC (Siemens, Mitsubishi)
• znalost řízení FM, robotů, kamerových testů výhodou
• angličtinu na úrovni pochopení dokumentace, manuálů
• organizační schopnosti, samostatnost, ochotu učit se
• časovou flexibilitu, ochotu cestovat (ČR, Evropa)

Nabízíme:
• kreativní a různorodou práci v různých odvětvích průmyslu
• přátelský kolektiv pracovníků s vysokou odborností
• zaškolení pro práci se systémy používanými ve firmě
• odpovídající finanční ohodnocení
• mobilní telefon, notebook, stravenky
• 5 týdnů dovolené
• možnost profesního růstu
• jazykové vzdělávání (kurzy AJ v prostorách společnosti)

Místo práce: Kladno

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo na tel.: 739 661 067.

Platnost inzerátu končí 10. 11. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 10. 10. 2019, 10:46

Obor
Průmysl
Plat
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
servisx 584
technikx 1223