Servisní technik CNC strojů

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost CHIRON Czech s.r.o., významný dodavatel CNC obráběcích center na českém a slovenském trhu.

Společnost hledá do zavedeného týmu servisních techniků novou posilu na pozici Servisního technika.

Více informací o společnosti naleznete na www.chiron-czech.cz.

Náplň práce:
• servis obráběcích center značky CHIRON u klientů v České republice, Německu
a Rakousku

Požadujeme:
• vzdělání: alespoň výuční list nebo střední odborné s maturitou
• zkušenosti s obdobnou pracovní pozicí velkou výhodou, nikoliv podmínkou
• ŘP sk. B
• komunikativní znalost AJ, případně NJ
• flexibilita a ochota cestovat v rámci ČR, Rakouska a Německa
• zručnost a technické myšlení
• spolehlivost a zodpovědnost, loajalita vůči zaměstnavateli

Nabízíme:
• odpovídající mzdové podmínky
• 5 týdnů dovolené
• stravovací paušál
• služební auto i k soukromému využití
• služební notebook a telefon
• příplatky za práci přesčas, o víkendech a o svátcích

Místo práce: sídlo společnosti: Brno - servis po České republice, Německu a Rakousku

Termín nástupu: dohodou

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ivan.mikita@octech.cz
Vytvořeno: 29. 9. 2021, 14:59

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
servisx 344
technikx 693
CNCx 132
strojx 24
výrobax 625
provozx 351
opravax 15