Servisní technik CNC obráběcích strojů - Slovenská republika

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o., společnost zabývající se prodejem a servisem CNC obráběcích strojů a 3D tiskáren.

Náplň práce:
Instalace, mechanické a elektronické opravy CNC obráběcích strojů, případně odlaďování technologie na CNC obráběcích strojích, školení obsluhy/možno profil technolog, elektromechanik, nebo mechanik, dle praxe.

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání nebo výuční list strojírenského zaměření
• praxe v oboru CNC obráběcích strojů nutná – s opravami, nebo obsluhou CNC obr. strojů
• znalost řídicího systému FANUC, popř. Heidenhain nebo Siemens výhodou
• ŘP sk. B, aktivní řidič
• flexibilitu
• ochotu cestovat a učit se novým věcem

Nabízíme:
• zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu
• služební vozidlo, služební telefon, firemní akce
• přátelský a vstřícný kolektiv
• odborné zaškolení a možnost pracovního rozvoje

Místo práce: Slovenská republika

Termín nástupu: možno ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 19. 3. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 21. 2. 2018, 10:59

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Karlovarský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
servisx 485
CNCx 189
technikx 977
technikax 1461