Servisní technik - Brno

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je REMA TIP TOP INCO-CZ spol. s r.o., obchodně servisní společnost se sídlem v Brně s celorepublikovou působností, se zaměřením na technologie pro pneuservisy, autoservisy a protektorovací závody.

Náplň práce:
• provádění instancí prodávaných technologií u zákazníků společnosti
• provádění záručního a pozáručního servisu u zákazníků společnosti

Požadujeme:
• vzdělání střední odborné s výučním listem nebo úplné střední odborné s maturitou
• vzdělání v elektro oboru, státní zkouška 50/78 sb. NN
• ŘP skupiny B, popř. jiných ŘP skupin vítáno
• vítány zkušenosti z oboru (auto sektor)
• vítána i „turistická“ roveň AJ nebo jiného světového jazyka
• jiné certifikáty vítány (rev.zdvihu, svařování, atd.)

Nabízíme:
• práci na HPP
• mzda v závislosti na servisních úkonech 20-30.000,-Kč měsíčně
• stravenky v hodnotě 100,-Kč
• volnočasové a vzdělávací pasy
• TEL/DAT tarify
• možnost firemního vozidla v režimu osobního užívání
• možnost FKSP příspěvku
• možnost příspěvku na penzijní nebo životní připojištění

Místo práce: Brno

Termín nástupu: 1. 6. 2018 nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo na tel. číslo 547 212 666 (RTTI-CZ).

Platnost inzerátu končí 17. 6. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 17. 5. 2018, 16:38

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
servisx 478
elektrox 535
technikax 1458