Seřizovač / programátor CNC frézky / CNC soustruhu

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost MBM, spol. s r.o. - přední dodavatel strojů, nástrojů a upínací techniky pro obrábění kovů.

Společnost hledá do divize obrábění „Seřizovač / programátor CNC frézky / CNC soustruhu“.

Náplň práce:
• obsluha a práce na CNC frézce / CNC soustruhu
• seřizování nástrojů pro obrábění
• úpravy a tvorba programů dle výkresové dokumentace
• provádění měření (s vysokou přesností)
• práce s výkresovou dokumentací
• příprava a manipulace s materiálem
• součinnost s dalšími odděleními

Požadujeme:
• vzdělání SŠ nebo odborné s maturitou
• praxe na CNC frézky / CNC soustruhu
• praxe na CNC obráběcích centrech s řídícími systémy Heidenhain a Siemens
• samostatná tvorba NC programů
• schopnost velmi dobře číst ve výkresové dokumentaci
• znalost základů CAD/CAM výhodou
• zkušenosti s měřením přesných rozměrů
• manuální zručnost, pečlivost
• schopnost přijímat nové poznatky, flexibilitu a aktivní přístup
• spolupráci při výrobě a obrábění složitých dílů prototypové a malosériové výroby
• všeobecný technický přehled

Nabízíme:
• práce na HPP ve dvousměnném provozu
• velmi dobré mzdové podmínky
• personální růst
• moderní pracovní prostředí
• výkonnostní odměny

Místo práce: Praha 10 - Vršovice

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo tel.: 272 772 012.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 5. 2. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 5. 1. 2021, 11:58

Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Praha