Seřizovač - čisté a tiché prostředí

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Alfmeier CZ s.r.o. - přidejte se do týmu firmy, které záleží na jejich zaměstnancích - jedna z nejlépe platících firem na celých Borských polích! Získejte práci v automobilovém oboru, která je čistá a jednoduchá.

Náplň práce:
• přestavby výrobních linek a jejich seřízení pro zajištění bezchybné výroby a přezkoušení funkce zařízení před zahájením série, uvolnění prvního kusu a jeho dokumentace
• údržba a menší opravy výrobního zařízení
• dávat podněty a koordinovat opravy a údržbu výr. zařízení s přihlédnutím na specifikaci jednotlivých segmentů
• upozorňovat na možná rizika a nedostatky při montáži výrobků
• pozastavování zjištěných vadných dílů
• zpracování a vedení dokumentace při přestavbách strojů (např. nastavovací předpisy) a péče o příslušné pořadače s dokumenty
• provádění analýzy chyb na výrobcích a odstraňování jejich příčin
• spolupráce při zajišťování poptávek a nabídek pro externí opravy a údržbu
• udržování výrobního zařízení v dobrém technickém stavu

Požadujeme:
• SOU nebo SŠ technického zaměření nebo elektro (mechanik, elektrikář apod.)
• praxi v oblasti seřizování strojů
• práci s PC na uživatelské úrovni
• připravenost k dalšímu vzdělávání
• flexibilitu, samostatnost v řešení úkolů
• ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:
• práci v prostředí mezinárodní společnosti se zavedeným procesy
• práci v čisté, poměrně tiché, klimatizované výrobě
• perspektivu dalšího osobního rozvoje
• odpovídající finanční ohodnocení
• zaměstnanecké výhody

Místo práce: Podnikatelská 16, 301 00 Plzeň

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 8. 9. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 8. 2018, 09:50

Obor
Výroba a provoz, Průmysl
Plat
Lokalita
Plzeňský kraj