Senior on-line marketér / marketérka - Vsetín

Společnost V-PODLAHY, s.r.o. - přední dodavatel podlah na českém trhu.

V rámci plánované digitalizace nás čeká řada výzev a dílčích projektů, pro které právě rozšiřujeme náš marketingový tým a hledáme kolegu/ kolegyni na pozici: On-line marketér/-ka.

Hledáme člověka, který zná on-linové strategie a dokáže je sladit v ucelenou kampaň, kreativce s nápady, nadšence do nových trendů, technologií, který nám vnese čerstvý vítr do plachet, pomůže nám být vidět a nacházet řešení, která prodávají.

Stojíme před několika většími projekty, do kterých Vás rádi začleníme. Dostanete prostor i nemalý budget na realizaci tvých nápadů. Nechoďme kolem horké kaše, pokud se Vám naše aktuální prezentace nezdá efektivní a máte představu, jak to zlepšit, možná jste právě Vy, ten koho hledáme.

Více informací o společnosti naleznete na www.vpodlahy.cz.

Náplň práce:
• řízení práce externistů a marketingových kampaní
• tvorba kreativních nápadů a ladění toho, co již běží
• komunikaci napříč firmou
• spolupráci s kolegy na větších projektech
• analýzu dat z kampaní a doporučení úprav strategie

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání
• praxe v on-line marketingu alespoň 2 roky
• kreativnost
• schopnost věci dotáhnout do konce
• řídící schopnosti (vedení několika externistů)
• orientace v datech a schopnost navrhnout potřebné změny
• alespoň základní znalost Google Analytics
Výhodou:
• zkušenost s tvorbou webu
• schopnost přetavit nápady v řešení, které uvedete v život
• vlastní iniciativa a zapojení do dalších marketingových aktivit dle zkušeností
• snaha vytvořit zadání pro nový web

Nabízíme:
• příležitost podílet se na zviditelnění značky
• prostor pro vlastní nápady
• 5 týdnů dovolené
• občasná práce z domova
• férový motivační systém odměňování
• a v neposlední řadě pohodové kolegy

Místo práce: Vsetín

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: kolarikova@vpodlahy.cz nebo tel.: 603 563 251 - Hana Kolaříková.
Vytvořeno: 28. 7. 2022, 14:43

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Marketing, reklama, média
Plat
Lokalita
Vsetín