Senior .NET vývojář

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je IMC Zlín, a.s. - poskytovatel a provozovatel systémů pro výrobní společnosti.

Náplň práce:
• podílet se na všech fázích vývoje software od feasibility studie, přes návrh, vývoj, testování, oprava chyb až po provozní podporu
• podílet se na specifikaci pracovních úkolů včetně odhadu pracnosti
• tvorba kódu podle požadavků, definované architektury a jiných projektových pravidel
• tvorba unit testů, které ověřují kód podle specifikace unit a podsystému
• definice specifikace unit a podsystémů
• provádění přidělené práce správně, kompletně a ve stanoveném čase
• vytvářet veškerou potřebnou dokumentaci podle procesů vývoje

Požadujeme:
• vzdělání v oblasti software (VŠ)
• 5 let zkušenosti v oblasti vývoje .NET
• zkušenosti s trvalými projekty většího rozsahu
• zkušenosti s vývojem robustního a spolehlivého software
• zkušenosti s vývojem software pro strojírenský průmysl výhodou
• fluent in English (daily communication with Swiss client)
Odborné znalosti:
• Microsoft .Net, C#
• asynchronní programování
• Mulithreading
• Tasks, async/await keywords
• TPL (Task Parallel Library)
• TAP (Task-based Asynchronous Pattern)
• LINQ (Language Integrated Query)
• Entity Framework
• Network and stream classes
Databáze
• SQL
• Microsoft SQL Server
• NoSQL výhodou
Obecné
• OOP
• UML
• všeobecná znalost sítí

Nabízíme:
• práci na mezinárodních projektech
• atraktivní finanční ohodnocení
• možnost pružné pracovní doby
• příležitost k seberealizaci
• zajímavou práci v malém kolektivu
• podporu profesního růstu / jazykové kurzy
• finanční odměny na základě výsledků společnosti

Místo práce: Zlín

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 9. 11. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 10. 2018, 12:01

Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Zlínský kraj