Senior Data Analytik - Praha

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost AeskuLab - pomáhají lékařům lépe a rychleji uzdravovat, pacientům chránit jejich zdravější budoucnost. Po celé ČR provozují síť zdravotnických laboratoří s širokým spektrem laboratorních vyšetření. Jsou součástí mezinárodní sítě skupiny Unilabs.

Více informací o společnosti naleznete na www.aeskulab.cz.

Náplň práce:
• zaměřit se na naše data z laboratoří, konsolidovat bázi pro reportování a rozvíjet provozní reporting
• rozvíjet a spravovat datový sklad, který vznikl nedávno - proto je potřeba mnohé dotáhnout, zaměřit se jak na koncepční rozvoj celého systému, tak na rutinní čištění dat
• aktuálně se každý večer stahuje část dat z lab. systémů do datového skladu postaveného nad MySQL s možným budoucím převodem do BigQuery (návrh celého reportingu počítá s využitím Google Cloud).
• vyvinout a nastavit další pravidelné reporty i ad hoc analýzy - jejich zpracování a interpretace směrem k provoznímu týmu, hledání souvislostí mezi čísly, modelování a predikce vývoje a návrhy doporučení s důrazem na měření efektivity laboratoří, odběrových míst a produkčních procesů
• nezbytná je kontrola kvality (čistoty) dat napříč systémy a nastavení kontrolních mechanismů.
• sledování a vyhodnocování provozních a obchodních plánů, příprava podkladů pro budgety, dohady, forecasty
• identifikování a vyhodnocování vývojových trendů, které mohou ovlivnit dosahování cílů společnosti
• spolupráce s dalšími odděleními společnosti - zejména s controllingem a IT, laboratořemi, HR a obchodním oddělením
• jedná se o samostatnou pozici - tj. budete v úzké komunikaci s jednotlivými odděleními, ale za reporting, datový sklad a analýzy budete zodpovědný sám

Požadujeme:
• velmi dobrou znalost SQL a ETL, MS Excel/Google Sheets a nějakého BI softwaru
• zkušenost se správou datového skladu
• předchozí zkušenost s datovou analýzou a s vytvořením reportingového systému
• zkušenost s vizualizací dat a s interpretací reportů managementu
• znalost finančního managementu
• silně analytické myšlení, rozhodnost, organizační schopnosti
• komunikační dovednosti - budete spolupracovat napříč odděleními i prezentovat výsledky managementu
• schopnost pracovat samostatně, zjistit si informace
• ochotu proniknout do našeho businessu a chuť učit se nové věci
• angličtina na úrovni B2 - jsme součástí skupiny Unilabs a některé projekty mohou být mezinárodní

Nabízíme:
• poznáte zajímavé odvětví zdravotnických laboratoří
• čeká vás náročná práce, ale budete mít prostor pro seberealizaci
• a něco navíc: 5 týdnů dovolené, stravenky, angličtina na pracovišti, po zkušební době možnost výběru z dalších benefitů v rámci kafeterie (na sport, sportovní karta ActivePass, na dovolenou, kulturu nebo možnost nákupu knih nebo zdravotních potřeb)
• počáteční spolupráce bude na dobu 1 roku, ale v případě oboustranné spokojenosti ji poté rádi prodloužíme na dobu neurčitou

Místo práce: Praha (Evropská 846/176a)

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jiru.petra@aeskulab.cz nebo tel.: 225 994 320 - Petra Jírů.
Vytvořeno: 13. 5. 2021, 11:23

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Informační technologie
Plat
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
seniorx 26
datax 1
PCx 267
ITx 403