Samostatný vývojový inženýr - programátor mikroprocesoru - elektronik - vývojář - vhodná i pro absol

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost LG Systems spol. s r.o. s mezinárodní účastí přijme na hlavní pracovní poměr Inženýra elektronika - pro vývoj v oblastí elektromobility a SMART HOME.

Náplň práce:
Hlavní náplní práce je analýza, návrh řešení a realizace elektronických strojů a přístrojů pro průmyslovou a domácí automatizaci a elektromobility, tvorba zákaznické dokumentace (návody), podpora elektrikářům při testování a oživení, příprava a předání podkladů do sériové výroby. Tvorba cenových nabídek.
• spolupráce při vývoji HW nových výrobků
• programování mikroprocesorů
• návrh mikroprocesorových obvodů
• podpora při návrhu plošných spojů
• vytváření podkladů pro výrobu, vytváření podkladů pro osazovací automaty
• testování a oživování prototypů
• vývoj zkušebních přípravků
• vývoj průmyslových řídicích systémů, řídící a regulační elektroniky, bezdrátové ovládání
• stínící techniky pro domácnosti a další
• tvorba podkladů k produktům HW

Požadujeme:
• VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru, pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy
• zkušenost s návrhem elektronických obvodů výhodou
• zkušenost s vývojem SW jednočipových mikroprocesorů
• znalost Assembleru a ANSI C
• znalost obvodů Freescale, Microchip a Texas Ins. výhodou
• alespoň pasivní znalost AJ, NJ výhodou
• ochota učit se novému, hledat nová řešení
• zájem a chuť podílet se na vytváření a rozvoji cílů společnosti
• zájem o obor
• znalost digitálních obvodů
• odpovědný přístup k práci
• zkušenosti s nástroji na návrh obvodů (Mentor Graphics výhodou)
• samostatnost, schopnost naplánovat a rozvrhnout si práci

Nabízíme:
• práce v dobrém kolektivu
• slušné mzdové podmínky
• další odborný a profesní růst
• penzijní připojištění
• výhody malé a flexibilní firmy s mezinárodní účastí
• příspěvek na stravování
• pružnou pracovní dobu
• seberealizaci a možnost rozvíjet se
• odborné a jazykové vzdělávání
• práce na hlavní pracovní poměr

Místo práce: Praha 4

Termín nástupu: dle dohody / možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: josef.krieger@lgsystems.cz nebo tel. číslo 241 933 339 - Josef Krieger.

Platnost inzerátu končí 18. 10. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 18. 9. 2018, 10:34

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
Lokalita
Praha