Samostatný / samostatná účetní

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je dynamicky se rozvíjející společnost Pojišťovna VZP, a. s. z toho důvodu rozšiřuje kolektiv svých účetních.

Pokud rozumíte financím, tak jste možná tím pravým člověkem, kterého potřebují. Do svého mladého finančního týmu hledá kolegu/kolegyni na pozici samostatný/á účetní, který se nebojí práce, nových výzev a má zájem na sobě pracovat.

Více informací o společnosti naleznete na www.pvzp.cz.

Náplň práce:
• zodpovědnost za smlouvy klientů v klientském programu z účetního hlediska
• vystavování a účtování vydaných faktur
• odpovědnost za účtování interních dokladů, bankovních výpisů
• pravidelné analýzy účtů
• inventarizace účtů, saldokonto
• účtování pasivního zajištění a soupojištění a jejich pojistných událostí
• spolupráce s auditory a daňovými poradci
• další práce související s účetnictvím společnosti

Požadujeme:
• SŠ ekonomického zaměření
• praxe na obdobné pozici alespoň 5 let
• dobrá orientace v účetní a daňové problematice
• základní znalost AJ - výhodou
• výborná znalost MS Excel a MS Word
• znalost Helios - výhodou
• ochota se rychle učit novým věcem
• samostatnost, pečlivost, spolehlivost a organizační schopnosti, flexibilita
• milá a přátelská povaha

Nabízíme:
• zajímavou, samostatnou a různorodou práci na HPP
• příjemnou, přátelskou a inspirativní firemní kulturu
• motivující finanční ohodnocení
• příležitost získat zkušenosti, rozvíjet se, ať už profesně nebo osobně
• bohatý balíček benefitů (týden dovolené navíc, stravenky, životní pojištění, výhodné volání aj.)

Místo práce: centrum Prahy - Nové Město

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: Zdenka.Vadasova@pvzp.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 25. 5. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 25. 4. 2022, 14:33

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Finance
Plat
Lokalita
Praha