Samostatný pracovník rozúčtovacího oddělení

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ULIMEX, spol. s r. o., společnost se zaměřením na technické zařízení budov, měření, regulaci a rozúčtování energií.

Náplň práce:
• samostatné provádění rozúčtování dle bytových měřidel (práce s PC)
• komunikace se zákazníky
• organizace servisních úkonů a odečtů měřidel
• administrativní práce na PC

Požadujeme:
• středoškolské vzdělání technického směru
• znalost práce na PC (Windows, Office – Word, Excel, Outlook, Access výhodou)
• komunikativnost, pečlivost, smysl pro detail, zodpovědnost
• v případě potřeby časová flexibilita
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• zaměstnání v zavedené společnosti
• zajímavou práci v klidném a přátelském prostředí
• ohodnocení závislé na individuálním nasazení
• firemní benefity

Místo práce: Ústí nad Labem

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz, případně osobně na sídle firmy Ulimex, spol. s r.o., Za Válcovnou 1050/1, 400 01 Ústí nad Labem, p. Karel Glasl.

Platnost inzerátu končí 13. 11. 2017. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 13. 10. 2017, 13:06

Obor
Administrativa, Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Ústecký kraj