Samostatný pracovník / pracovnice péče o referentské vozy - práce za zkrácený úvazek

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Alfasped logistik s.r.o.

Náplň práce:
• zajišťování a organizace servisních prací
• zajišťování přezouvání pneu a kol svěřeným vozům
• zajišťování oprav pneu/defektů
• zajišťování a zařizování služby pick-up servis u jednotlivých značkových servisů
• nahlašování a zařizování pojistných událostí
• zařizování a sjednání vyřešení pojistných událostí s jednotlivými servisy
• zajišťování nákupu drobného provozního a spotřebního materiálu (žárovky, pojistky, stěrače,…)
• zajišťování oprav a výměn drobných provozních a spotřebních dílů a součástí
• zajišťování doprovodu druhým vozidlem s řidičem poskytovatele (převoz do servisů a zpět)
• asistence při pořizování a přebírání nových vozů, předávání starých
• zajištění poj. událostí výměny/opravy autoskel-odvoz a odvoz vozidel po opravě do a z určené opravny
• evidence, výměna a distribuce zelených pojistných karet do vozidel
• průběžné vedení evidence pneu a jejich skladových karet
• prodej náhradních dílů a součástek pro zaměstnance

Požadujeme:
• střední vzdělání s maturitní zkouškou
• efektivní komunikace
• kooperace, flexibilita
• uspokojování zákaznických potřeb
• výkonnost, samostatnost, schopnost řešit problémů
• plánování a organizování práce
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• zázemí silné, prosperující společnosti
• smlouva na zkrácený úvazek (3 dny v týdnu) s nástupem leden 2021
• možnost osobního rozvoje a vzdělávání
• platové ohodnocení 18 000Kč/ měsíc

Místo práce: pobočka Jablonec nad Nisou

Termín nástupu: leden 2021, dle dohody možno i dříve

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 13. 11. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 13. 10. 2020, 13:21

Obor
Administrativa, Doprava, Auto-Moto
Plat
Lokalita
Liberecký kraj