Samostatná účetní / Senior účetní

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je Landal Marina Lipno - největší ubytovací resort v jižních Čechách, situovaný u Lipenské přehrady.

Do svého profesionálního týmu hledá novou posilu na pozici Samostatná účetní / Senior účetní.

Náplň práce:
• samostatné komplexní vedení účetnictví dvou společností včetně mzdové agendy
• účtování dokladů (zadávání účetních dat do systému, účtování, párování)
• zpracování DPH, KH, silniční daně, DPPO
• komunikace se státními orgány, zejména FÚ
• zpracování účetních závěrek
• pravidelné analýzy účtů, reportingy ČSÚ
• zpracování měsíčních reportů pro management

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• praxe na obdobné pozici min. 2 roky
• znalost účetní a daňové legislativy
• uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
• znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni výhodou
• pozitivní přístup k lidem a k řešení problémů
• samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti
• znalost ekonomického SW Premier výhodou

Nabízíme:
• práci na plný úvazek nebo na IČ
• mzdové ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč
• flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domova
• možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
• práci v zavedené společnosti
• zaměstnanecké výhody
• přátelskou atmosféru, mladý kolektiv

Místo práce: Lipno nad Vltavou - okres Český Krumlov

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.
Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 17. 3. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 17. 2. 2021, 14:49

Obor
Finance
Plat
Lokalita
Jihočeský kraj