Samostatná účetní - Praha 6

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Výzkumný ústav zemědělské techniky, v. v. i., Drnovská 507, Praha 6.

Náplň práce:
• samostatné vedení účetnictví v.v.i.
• vedení účetních knih
• sestavování účetních závěrek
• zpracování DPH a silniční daň
• účtování majetku, hotovosti a cenin
• platební styk
• inventarizace

Požadujeme:
• ukončené SŠ/VŠ vzdělání, ekonomického směru
• znalost české účetní a daňové legislativy
• praxe v oboru
• znalost práce na PC
• příjemné vystupování, schopnost navazovat dobré vztahy
• ochota vzdělávat se.
• aktivní a tvůrčí přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, přesnost
• časová flexibilita

Nabízíme:
• mzdové zařazení dle Vnitřního mzdového předpisu a zákona
• 262/2006 Sb.
• částečná možnost Home office
• možnost seberealizace
• 5 týdnů dovolené
• indispoziční volno
• možnost dalšího vzdělávání

Místo práce: Praha 6

Termín nástupu: ihned

K přihlášce uchazeč připojí následující doklady:
• strukturovaný životopis včetně telefonního a e-mailového kontaktu
• kopii dokladu o nejvyšším dosaženém odborném vzdělání
• reference z přechozích zaměstnání výhodou

Způsob a místo doručení přihlášek:
Přihlášku s požadovanými doklady lze poslat elektronicky na adresu jitka.sedlackova@vuzt.cz nebo dodat osobně do sekretariátu ředitele, nebo písemně na adresu: Výzkumný ústav zemědělské techniky, v.v.i., Drnovská 507, 161 01 Praha 6, k rukám ekonomické náměstkyně Ing. Jitky Sedláčkové

Upozornění:
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit bez uvedení důvodu toto výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.
Podklady pro výběrové řízení budou vráceny pouze na vyžádání. Nevyžádané podklady budou do 6 měsíců od ukončení výběrového řízení skartovány.

Vzor písemné přihlášky:

Přihlašuji se do výběrového řízení na obsazení pozice „samostatná účetní“.

Jméno, příjmení, titul:
Datum a místo narození:
Státní příslušnost:
Trvalý pobyt:

Souhlas uchazeče se zpracováním osobních údajů:

Podpisem a odevzdáním této přihlášky uděluji Výzkumnému ústavu zemědělské techniky, v.v.i., Drnovská 507, Praha 6 v souladu se zněním § 5 zákona č. 101/2000 Sb o ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním mých osobních údajů pro potřeby výběrového řízení na dobu do 3. 9. 2018
Souhlas uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoliv odvolat.

Lhůta pro podání přihlášky: do 31. 7. 2018. Na přihlášky doručené po tomto datu nebude brán zřetel.

Platnost inzerátu končí 31. 7. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 2. 7. 2018, 16:25

Obor
Finance
Plat
Lokalita
Praha