Rozpočtář / rozpočtářka - účetní - finanční referent / referentka (Ekonom příspěvkové organizace)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Benjamín, příspěvková organizace.

Více informací o společnosti naleznete na www.benjaminpetrvald.cz.

Náplň práce:
• zpracování dotací, finančních plánů, rozpočtů, rozborů v příspěvkové organizaci

Požadujeme:
• vzdělání: SŠ / VŠ
• praxe: praxe v oboru nutná, praxe v příspěvkové organizaci vítána
• znalost práce v programu Gordic vítána
• znalost účetnictví příspěvkových organizací vítána

Nabízíme:
• pracovní doba 40 hodin / týden (rovnoměrně rozložená pracovní doba)
• mzdové ohodnocení od 21 260 Kč do 31 240 Kč dle délky praxe + možné přiznání osobního příplatku
• zaměstnanecké výhody: příspěvek zaměstnavatele z FKSP na stravování, penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci a rehabilitaci, příspěvek na kulturní akce.
• dovolená 200 hodin v roce (25 dnů)

Místo práce: ul. Modrá 1705, 735 41 Petřvald - okres Karviná

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s motivačním dopisem a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: benjamin.prochazkova@seznam.cz

V případě dotazů se prosím obracejte na paní Dagmar Procházkovou, tel.: 596 541 149, 604 246 862.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 30. 11. 2021.
Vytvořeno: 18. 10. 2021, 08:56

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Finance
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj