Rozpočtář - příprava rozpočtů ve stavebnictví

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Unitrex Construction s.r.o., společnost působící v oblasti přípravy a realizace staveb.
Společnost se zabývá výstavbou nových, modernizací i rekonstrukcemi stávajících objektů. Jejími klienty jsou především retailové společnosti, pro které realizuje prodejní prostory, i obchodní společnosti, kterým zajišťuje realizaci kancelářských prostor. Další významnou částí činnosti je i výstavba rodinných domů a bytových jednotek pro drobné investory.

Náplň práce:
• kompletní tvorba cenových nabídek na základě projektové dokumentace
• příprava rozpočtů ve všech fázích projektu
• zpracování odhadu investičních nákladů zakázek
• příprava a kontrola výkazu výměr
• poptávání zhotovitelů stavebních částí i technologických zařízení
• kontrola navrženého technického řešení zakázky

Požadujeme:
• SŠ vzdělání stavebního směru
• praxe minimálně 2 roky v oblasti rozpočtování staveb u stavební společnosti
• orientace v cenách stavebních materiálů, prací a technologií
• znalost rozpočtářského programu Kros nebo RTS
• pokročilá znalost MS Excel a jeho aktivní využívání při přípravě rozpočtů
• čtení výkresů, technické a stavební dokumentace
• samostatnost, pečlivost, myšlení v souvislostech

Nabízíme:
• mzdové ohodnocení 40.000 – 50.000,- Kč (dle zkušeností kandidáta)
• IČO (nutnost denní přítomnosti v kanceláři společnosti) nebo pracovně právní vztah na plný úvazek
• pracovní poměr na dobu neurčitou
• práci na zajímavých a rozmanitých projektech
• částečně pružnou pracovní dobu
• příjemný menší kolektiv
• mobilní telefon, notebook
• možnost práce na IČO

Místo práce: Praha 5 - Anděl, Radlická

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 30. 8. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 30. 7. 2019, 14:16

Obor
Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Středočeský kraj