Řidič / skladník - Divišov

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Maspoma CZ spol. s r.o., součást Mäspoma Group, moderní společnost působící na trhu od roku 1991. Významný dovozce přírodních střev, koření, směsí koření, umělých obalů a celé řady pomocných potřeb pro maso zpracovatelský průmysl.

Náplň práce:
• řízení dodávky na rozvoz potravinářského zboží zákazníkům
• po návratu - práce ve skladu (zaskladňování a vychystávání zboží)

Požadujeme:
• platné oprávnění na řízení VZV - není podmínkou
• řidičské oprávnění sk. B
• praxi v oblasti skladování a manipulace s potravinářským zbožím
• schopnost pracovat systematicky a dotahovat věci do konce
• velkou pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a flexibilitu
• týmového ducha, protože budete pracovat v malém týmu
• bezúhonnost, čistý trestní rejstřík
• pozitivní přístup a chuť učit se novým věcem
• nadšení a zájem

Nabízíme:
• práci na HPP v zázemí silné a stabilní společnosti
• příjemný kolektiv
• 1 týden dovolené navíc
• stravenky

Místo práce: Divišov - okres Benešov

Termín nástupu: 1. 11. 2020

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Platnost inzerátu končí 8. 11. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 10. 2020, 10:03

Obor
Doprava
Plat
Lokalita
Středočeský kraj