Řidič silničního motorového vozidla (cisterna) - přeprava pohonných hmot - Morava

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost PETROTRANS, s.r.o., člen skupiny UNIPETROL Group - přeprava pohonných hmot.

Náplň práce:
• přeprava pohonných hmot na čerpací stanice

Požadujeme:
• vzdělání SOU
• řidičský průkaz sk C, E
• praxe v řízení silničních motorových vozidel nad 12 t min. 1 rok (vozidlo s návěsem)
• školení ADR tř. 3 v cisternách (úhradu může zajistit zaměstnavatel)

Nabízíme:
• mzda až 46.000Kč v pravidelných výplatních termínech
• týden dovolené navíc
• zaměstnanecké výhody
• příspěvek na penzijní připojištění nebo Sodexo poukázky
• poukázky na odběr pohonných hmot u čerpacích stanic
• zaměstnavatel se finančně podílí na úhradách sjednaného pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání
• mobilní telefon
• zázemí prosperující společnosti
• moderní vozový park

Místo práce: Jihomoravský kraj - Střelice u Brna nebo Zlínský kraj - Loukov u Bystřice p. Hostýnem

Termín nástupu: 1. 5. 2018 nebo dohodou

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem, místem práce a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo na tel. čísla: 736 507 517, 736 507 706, 266 753 389

Platnost inzerátu končí 24. 5. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 24. 4. 2018, 16:39

Obor
Doprava
Plat
Lokalita
Zlínský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
řidičx 260
hppx 967