Řidič nákladních vozidel - dodávka

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je PROKOM R & S s.r.o., firma je na trhu již 25 let - nabízí jistotu výdělku, výborné zázemí firmy, férové a vstřícné jednání. Firma vlastní zánovní vozový park, servisovaný pouze v autorizovaných servisech.

Náplň práce:
Rozvoz vlastního zboží – stavební materiál (dřevo a šindele) po ČR. Jízdy dodávkou do dojezdových vzdálenosti. Pouze jednosměrně, bez čekání na nakládku zpět. Práce ve skladu pod vedením skladníka, spojené s vychystáváním zakázek. V období dovolených možný krátkodobý záskok na nákladních sólových vozidlech MAN 12 a 18 tun.

Požadujeme:
• férové jednání, samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost
• řidičské oprávnění skupiny B
• skupina C + E a profesní průkaz výhodou

Nabízíme:
• práci pondělí až pátek /vždy dojezd domů/
• zcela volné víkendy
• služební telefon s neomezeným tarifem
• pravidelné školení a pojištění odpovědnosti hradíme jako bonus
• nástupní hrubou měsíční mzdu 26000 Kč
• v mimosezóně, tj. listopad - únor volnější režim – práce v sídle firmy v Opavě – drobné kompletační práce od 7:00 do 15:00 spolu s ostatními kolegy

Místo práce: Opava

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 26. 3. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 26. 2. 2019, 12:08

Obor
Doprava
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
řidičx 314
hppx 1275