Řidič MKD - mzda 50 000 Kč (čistého)

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost RTW Trans - specializující se na mezinárodní silniční nákladní dopravu pro významné zákazníky v automobilovém, stavebním a chladírenském průmyslu. Společnost byla založena 17. 2. 2009.

RTW Trans zaměstnává zkušené dispečery s více než 10 ti letou praxí v oboru dopravy, spedice a logistiky.

Společnost vlastní nové zázemí společnosti v Turnově, včetně vlastního servisu, pneuservisu a zázemí pro řidiče.

Více informací o společnosti naleznete na www.rtwtrans.cz.

Náplň práce:
• trasy: CZ - Německo - CZ, CZ - Benelux - CZ

Požadujeme:
• min. SOU
• praxe výhodou
• ŘP sk. C + E
• profesní průkaz
• psychologické vyšetření
• profesionální a pečlivý přístup k práci a svěřeným hodnotám

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• slušné a férové jednání
• zánovní vozový park - Scania Euro 5 a Euro 6
• mzdové ohodnocení 50 000 Kč / měsíc (čistého)
• věrnostní bonus 1 000 Kč za každý odpracovaný rok
• technická podpora (vlastní servisní služba)
• firemní akce, školení - vše v režii společnosti
• firemní oblečení
• parkování ve vlastním areálu v Turnově, po dohodě možnost parkování v místě bydliště
• víkendy volné (Aetr víkendy doma)

Místo práce: Turnov - okres Semily nebo Hradec Králové nebo Pardubice

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: adriana.vorackova@rtwtrans.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 13. 6. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 13. 5. 2021, 09:31

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Doprava
Plat
50 000 Kč / měsíc (čistého)
Lokalita
Pardubický kraj

Další inzeráty s nálepkami:
řidičx 246
dopravax 313
MKDx 43