Řidič kamionu sk. C, E - HPP nebo brigáda

Pražská dopravní společnost EFES, spol. s.r.o. přijme nové kolegy na pozici řidiče kamionu sk. C+E.

Více informací o společnosti naleznete na www.efes.cz.

Náplň práce:
• přeprava chlazeného zboží (ovoce, zelenina, potraviny) z centrálního skladu (Prahy 5) do okolí max. do 150 km a zpět na centrálu

Požadujeme:
• řidičský průkaz C+E
• praxe v oboru
• platné lékařské dokumenty, dopravně psychologické vyšetření
• karta do tachografu, profesní průkaz
• časová flexibilita

Nabízíme:
• práci na HPP nebo brigádně
• zázemí silné a stabilní firmy
• kompletní zaškolení našim zkušeným řidičem (plně placené)
• parkování v místě bydliště na trase a okolí
• pracovní režim nastaven dle možností řidiče
• solidní jednání ze strany vedení
• mzdové podmínky 40 000 - 45 000 Kč/měsíc čistého + osobní ohodnocení
• vozový park MAN/DAF , každý řidič má přiřazen vlastní kamion
• služební mobilní telefon s paušálem, internet

Místo práce: Praha 5 Stodůlky

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vosatka@efes.cz nebo tel.: 602 292 589 - Martin Vosátka.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 22. 7. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 22. 6. 2022, 16:58

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Doprava
Plat
40 000 - 45 000 Kč čistého + oso. ohodnocení
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
řidičx 232
dopravax 293
HPPx 267
kamionx 14