Regionální obchodní manažer / manažerka - Střední Čechy, Praha

Boxed, s.r.o. hledá nového kolegu (kolegyni) pro náš obchodní tým.
Boxed, s.r.o. představuje stabilní renomovanou společnost.
Aktivně spolupracujeme s 1500 školami po celé ČR, provozujeme portál Dumy.cz je za námi řada úspěšně realizovaných projektů pro školy i řada jedinečných řešení jako 3Box.cz, 3Panel.cz nebo iTriangle.cz

Baví Vás realizace zajímavých obchodních případů a projektů?
Rádi vymýšlíte pro klienty optimální řešení a rádi dohlížíte na průběh realizace celého projektu? Rádi spolupracujete v týmu, kdy jsou rozděleny kompetence a jednotliví členové se vhodně doplňují?
Zajímáte se o moderní technologie a o možnosti jejich využití ve vzdělávání?
Máte zájem o novou lepší práci a chuť se dále vzdělávat i profesně růst?
Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce:
• Komunikace se stávajícími zákazníky a návrh optimálních ICT řešení
• Dohled nad realizací projektů
• Spolupráce s projektovými manažery a lektory
• Prezentace řešení v rámci seminářů a konferencí
• Spolupráce při přípravě nových projektů

Požadujeme:
• Preferujeme VŠ vzdělání
• Proaktivní pozitivní přístup k moderním technologiím
• Uvítáme znalost školního prostředí (MŠ, ZŠ, SŠ)
• Dobré komunikační, obchodní, organizační a prezentační dovednosti
• Časová flexibilita, ochota cestovat
• Samostatnost, schopnost dotahovat věci do konce
• Aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• Výborné vztahy se školami, se kterými spolupracujeme
• Zajímavou práci v oblasti inovace výuky s využitím moderních technologií
• Zkušený, pozitivní a inspirující kolektiv
• Prostor pro seberealizaci a další rozvoj
• Hlavní pracovní poměr
• Nadstandardní mzdové ohodnocení + motivační část platu
• Telefon, notebook a další potřebné pomůcky
• Firemní automobil

Místo práce: Praha, Střední Čechy

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 9. 4. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 3. 2018, 11:42

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Praha