Regionální manažer v oblasti stavebnictví

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Redrock Construction s.r.o. Zdravá, stabilní, ryze česká inženýrská firma s mezinárodní působností.
Od roku 1991 se zabývá vývojem, výrobou, distribucí, prodejem a poradenstvím v oblasti speciálních materiálů a technologických řešení ve stavebnictví. Klientům nabízí jednotlivé produkty, komplexní řešení i vlastní realizaci speciálních prací.

Náplň práce:
• Hledat nové příležitosti pro uplatnění našich řešení
• Koordinovat získané zakázky speciálních prací
• Získávat nové a rozvíjet stávající obchodní kontakty
• Sestavovat nabídky a řešení pro zákazníky
• Poskytovat technickou podporu při realizaci navržených řešení

Požadujeme:
• VŠ/SŠ stavební vzdělání
• Schopnost řídit projekt
• Zájem o sebevzdělávání
• Loajalitu a komunikativnost
• Flexibilitu a ochotu cestovat
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
• Zajímavou a tvořivou práci
• Program pro zaškolení
• Motivující finanční ohodnocení
• Komfortní zázemí a vybavení potřebné pro práci
• Flexibilní pracovní dobu
• Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, možnost občasné práce z domova

Místo práce: Praha a Středočeský kraj

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 22. 4. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 22. 3. 2018, 11:39

Obor
Obchod a cestovní ruch, Stavebnictví­
Plat
Lokalita
Středočeský kraj