Regionální manažer / manažerka pro Česko / Slovensko

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost AlifeStyle s.r.o.

Chcete prodávat značkový nábytek, interiérové doplňky, bytový textil značek jako Green Gate, Lifestyle, Clayre and Eef, PPD, Richmond de Spieghel, jejichž jsme výhradním distributorem? Jsme rodinná firma s tradicí od roku 2007, která působí na trzích v České a Slovenské republice.

Rozšiřujeme síť svých odběratelů na nových trzích a hledáme vyzrálou osobnost, která se stane členem našeho týmu.

Náplň práce:
• péče o stávající zákazníky
• vyhledávání nových zákazníků

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání
• trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• fixní základ + provize
• práce na živnostenský list nebo HPP
• služební automobil
• mobilní telefon/notebook

Místo práce: Česko - Slovensko

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 8. 2. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 8. 1. 2018, 12:24

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
Lokalita
Středočeský kraj