Regionální manažer / manažerka - Jihomoravský kraj

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost ACHP Slavkov, a.s. působící v oblasti výroby a prodeje hnojiv.

Více informací o společnosti naleznete na www.achpslavkov.cz.

Náplň práce:
• prodej a realizace dodávek hnojiv a přípravků foliární výživy
• poradenství ve výživě a ochraně rostlin, příprava plánů hnojení
• obchod se zemědělskými komoditami

Požadujeme:
• VŠ vzdělání v zemědělském oboru
• praxi s obchodem v portfoliu zemědělských vstupů (hnojiva, POR), zemědělských komodit nebo praxí agronoma zemědělského podniku
• samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
• znalost anglického nebo německého jazyka
• týmového a komunikačního ducha

Nabízíme:
• zázemí stabilní silné společnosti
• možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
• odpovídající finanční ohodnocení
• odborný rozvoj a vzdělávání
• služební automobil i k soukromým účelům, 5 týdnů dovolené, PC, mobil a další zaměstnanecké benefity

Místo práce: Slavkov u Brna - okres Vyškov + služební cesty po regionu

Termín nástupu: 1. 8. 2021

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s motivačním dopisem a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: spunar@achpslavkov.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 26. 6. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 25. 5. 2021, 16:42

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Obchod a cestovní ruch, Management
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj