Regionální konzultant / konzultantka ústřední evidence hospodářských zvířat

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Českomoravská společnost chovatelů, a.s., Benešovská 123, Hradištko, PSČ: 252 09.

Náplň práce:
• poradenství pro chovatele hospodářských zvířat při vedení povinné evidence ve smyslu Zákona 154/2000 Sb. (Plemenářský zákon) a Vyhlášky 136/2004 Sb.
• poradenství pro chovatele při používání „Portálu farmáře“
• údržba a aktualizace registru chovatelů
• spolupráce při řešení problémů s orgány státní správy (MZe, SVS, SZIF…)
• školení chovatelů
• spolupráce na tvorbě příruček pro ústřední evidenci
• pomoc chovatelům při hledání a řešení chyb v evidenci zvířat

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání zemědělského, nejlépe zootechnického směru
• znalost vedení evidence hospodářských zvířat podle vyhl.136/2004 Sb.
• uživatelská znalost práce s počítačem (Excel, Word, web, e-mail)
• samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
• chuť učit se novým věcem
• znalost práce s „Portálem farmáře“ výhodou
• ŘP sk. „B“ výhodou

Nabízíme:
• typ pracovního poměru: práce na plný úvazek (37,5 hod. týdně) - jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování doba neurčitá
• mzda po zapracování a tříměsíční zkušební době od 20.500 Kč + osobní ohodnocení dle znalostí, zkušeností a pracovního nasazení
• mimořádné odměny 2x až 3x ročně
• příspěvek na životní pojištění
• Unišeky v hodnotě 15.000,- Kč ročně
• Stravenky
• 5 týdnů dovolené
• možnost čerpání výhod sociálního fondu
• podpora vzdělávání a odborného růstu

Místo práce: pracoviště Opava - Jaktař , Slavkovská 39

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo paní Švehlovou, tel. 257 896 432, mobil: 602 587 788.

Platnost inzerátu končí 1. 12. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 1. 11. 2019, 09:41

Obor
Administrativa, Zemědělství a lesnictví
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj