Referent / referentka zahraničních vztahů - pokladník

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Ústav anorganické chemie AVČR se sídlem v Řeži u Prahy - Hlavní zaměření: Základní i aplikovaný výzkum v anorganické chemii a oborech na pomezí anorganické chemie s materiálovými vědami a dalšími obory. Kromě vědeckovýzkumné práce je Ústav zapojen do školení studentů, vedení jejich diplomových a disertačních prací a také do výuky na vysokých školách. Více informací naleznete na www.iic.cas.cz.

Náplň práce:
• příprava podkladů k zahraničním pracovním cestám, včetně nároků na cestovní náhrady, zajištění dopravy, ubytování, pojištění a další související náležitosti
• provádění následných vyúčtování zahraničních pracovních cest a vedení jejich evidence
• zajišťování agendy týkající se preliminářů, tj. ubytování, cestovní náhrady atd.
• kontrola a zpracování cestovních příkazů z tuzemských pracovních cest
• zajišťování pokladních služeb pro potřeby organizace, včetně manipulace s peněžní hotovostí a vedením peněžní agendy
• příprava podkladů k vyúčtování silniční daně

Požadujeme:
• ukončené SŠ vzdělání - nejlépe ekonomického směru
• praxe je výhodou
• uživatelskou znalost práce na PC (MS-Office, Windows)
• odpovědnost, spolehlivost
• důslednost a ochota učit se nové věci

Nabízíme:
• plný pracovní úvazek
• mzda v závislosti na praxi
• možnost odborného vzdělávání, jazykových kurzů
• stravenky, pět týdnů dovolené

Místo práce: Praha-východ - Řež

Termín nástupu: leden/únor 2019

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 4. 1. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 4. 12. 2018, 14:27

Obor
Administrativa, Finance
Plat
Lokalita
Středočeský kraj